יום ב', יא’ באב תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי דעת חדר מורים יצירת קשר
קונצרט לכיתות א-ב
ביום שלישי, כ' באייר נערך קונצרט בהשתתפות התזמורת הסימפונית ראשון לציון. נגני התזמורת השמיעו בפני תלמידי כיתות א-ב יצירות נבחרות מתוך אופרות ומחזות זמר. בקונצרט השתתפה גם זמרת אשר שרה עם תלמידי בית הספר. ישר כח למורה נאוה- המורה למוזיקה על הכנת התלמידים לקונצרט.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מופע כשרונות צעירים
בבית ספרנו כשרונות רבים. ביום שני, ב' תמוז, התקיים מופע של תלמידים רבים ברוכי כשרונות- בשירה, מחול, ספורט, קסמים ועוד.מופע הכשרונות אורגן על ידי הנהגת התלמידים והמורה יהודית ינאי. ישר כח גם למורה ליאורה שערכה את המוזיקה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מבראשית- תלמידים והורים לומדים פרשת שבוע
ביום שישי, כט' סיוון התאספו תלמידים והורים מבית ספרנו למפגש האחרון לשנה זו של בראשית- פרויקט של לימוד משותף בפרשת השבוע עם עלוני תנועת בראשית, למפגש הצטרפו גם ילדי גנים והוריהם, המפגש והפרויקט כולו מובל על ידי הרב זוהר שרעבי . במפגש נאמרים דברי תורה,ף חידות ומחולקים פרסים. מנהל בית הספר שואל חידה אשר מתפרסמת באתר בית הספר. ישר כח לרב זוהר שרעבי על ההובלה והביצוע בטוב טעם
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שבוע הספר
בבית ספרנו מתקימות השבוע פעילויות רבות לרגל שבוע הספר. במרחב הראשי של בית הספר מוצגים ספרי ילדים, מיצגי אמנות בעקבות ספרים, ספורי ילדי בית הספר מוצגים בתלקיטים לפי כיתות ועוד. בתחילת השבוע התארחה בבית ספרנו הסופרת פנינה אריאל שכתבה בין השאר את הספר- פס גדול ועוד, אשר שוחחה עם תלמידי כיתות ד-ו על כתיבת ספרים בכלל וכתיבתה האישית בפרט. לסיום השבוע נערך טקס שהעלה על נס את ספרי הקריאה לילדים האהובים מכל הזמנים . ישר כח לרכזת השפה ידידה על היוזמה והארגון ולמורה אבישג שעל האמנות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום ירושלים
ביום ירושלים- כח' אייר, נערך טקס מרגש לציון יובל שנים לשחרור העיר ואיחודה מחדש. הטקס אורגן על ידי כיתה ד' 1 עם המחנכת בלומה לוין. מנהל בית הספר - יצחק, נשא דברים. הבנות הופיעו במחול , שירה ונשאו דברים בשבח ירושלים. ישר כח למורה בלומה, למורה יהודית, למורה אבישג וניר אב הבית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום השואה
ביום השואה והגבורה התקיים טקס מרגש בבית ספרנו. במרכז הטקס עמד הילד בשואה. בשיר ,הצגה ותנועה ובהשתתפות תלמידים ממבחר כיתות הועבר טקס מרגש. את הטקס הובילה המורה יהודית ינאי ובסיוע רב של המורה ליאורה והמורה אבישג שעל התפאורה. ישר כח למורה יהודית ולילדים הנהדרים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום הזכרון- תשע"ז
ביום הזכרון לחללי מערכות ישראל נערך טקס מרגש לציון היום. הטקס שנוהל ונערך בטוב טעם על ידי המורה יהודית, נשמעו הקראות ברוח היום, בנות כיתה ה' הופיעו בריקוד ועוד. לסיום הטקס נערך מופע דגלנות לקראת יום העצמאות הקרב. רב בית הספר אמר פרק תהילים, מנהל בית הספר אמר יזכור והמורה בועז השמיע את תפילת א-ל מלא רחמים. ישר כח למורה יהודית, למורה ליאורה , למורה אבישג על התפאורה ולניר אב הבית על הסיוע והתמיכה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
התלמיד איתן טל מכיתה ג' זכה בתחרות ארצית במתמטיקה
התלמיד איתן טל זכה בתחרות- שעשועון חידות עולמי במתמטיקה שכולל בתי ספר רבים מהארץ ומהעולם. השעשועון נקרא- "קנגרו".בשנה זו הצטרף בית ספרנו לראשונה לתחרות זו, בשלב הראשון התבצע איתור התלמידים המוכשרים ביותר וכאן נרשמו 26 תלמידים. לשמחתנו הרבה בבית ספרנו זכה התלמיד איתן טל מכיתה ג' כמעט במירב הנקודות. ביום שישי בכ"ג אייר (19 במאי 2017) ייערך טקס הענקת תעודות ומדליות לזוכים וכמובן גם איתן שלנו הוזמן לטקס המכובד. תודה למנהל יצחק, על הגיבוי וקריאת כיוון ליישום הרעיון ועל חלון ההזדמנויות שפתח לתלמידים להירתם לרעיון המיוחד ,להתנסות באתגרים "מחוץ לקופסא" ולעודד מצויינות. ישר- כח לתלמידים שלקחו חלק בתחרות. ישר כח למורה רוחמה רכזת מתמטיקה על ההובלה של הפרויקט בבית הספר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מסיבת סידור
ביום שישי, טז' אייר נערכה מסיבת הסידור לילדי כיתות א'. במסיבה הוענקו לתלמידים סידורים. המסיבה נערכה בהשתתפות מנהל בית הספר שבירך את התלמידים עם קבלת הסידור, רב בית הספר שבירך אף הוא, הסגנית ומחנכות כיתות א' וכמובן התלמידים והוריהם. בית כנסת אירח את התלמידים , שנהנו מהופעה של הזמר אילן חביב ותזמורתו לכבוד האירוע המרגש. ישר כח למחנכות ברכה, ידידה ורינה. למנהל, לסגנית ולכל מי שנטל חלק בהפקת האירוע.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ט"ו בשבט
ביום שישי, ערב ט"ו בשבט נערכו פעילויות רבות בבית ספרנו. נערכה הפסקה פעילה בתחנות הקשורות ליום זה ובשיפוט של תלמידי כיתות ו' והנהגת התלמידים, הנהגת התלמידים ערכה חידון טריוונטי במחשב לכיתות השונות, נערכו סדרי ט"ו בשבט בכיתות ופעילויות חינוכיות סביב ט"ו בשבט, לסיום היום חולקו סימניות למזכרת מהנהגת התלמידים. ישר כח גדול למורה יהודית על הארגון, למנהל יצחק והסגנית מרים, לאבישג המורה לאמנות , לחנה המזכירה על המדבקות למשתתפים, לצוות המורים ולכל מי שטרח ופעל להצלחת היום. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום התלמיד - ראש חודש אדר
עם כניסת חודש אדר- משנכנס אדר מרבין בשמחה ובבית הספר נערך יום התלמיד. יום שכולו של התלמידים, התלמידים מהנהגת תלמידים ומהכיתות הגבוהות החליפו ליום אחד את כל צוות בית הספר ממנהל בית הספר והסגנית , השומר, אב הבית, מזכירה ועד אחרון צוות המורים. התלמידים עשו עבודה טובה בכיתות והחליפו את המורים בששון ובשמחה.היום התחיל בטקס העברת מפתח בית הספר ליו"ר הנהגת תלמידים יניב שהחליף את המנהל ובהרקדה לכבוד ראש חודש אדר. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
השתתפות בתחרויות האתלטיקה המחוזית
תלמידינו מכיתות ה-ו השתתפו בכבוד בתחרויות האתלטיקה המחוזית בענפי הריצה , קפיצה לגובה ועוד. התלמידה רבקה זלקה הגיעה למקום השלישי בזריקת כדור. כל הכבוד. ישר כח למורה יהודית על ההשקעה והמסירות הכנת התלמידים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פורים בבית ספר
בבית הספר זבולון המר שמחה וצהלה. לתלמידים היתה שמחה וששון, לחגוג את חג הפורים, בשוק פורים ססגוני, הגרלה גדולה , כיבוד כיד המלך וכמובן תחפושות ססגוניות ומקוריות. ישר כח למנהל יצחק, למרים הסגנית, ליהודית הרכזת , לניר אב הבית ,לדני אזולאי, להנהגת ההורים ולעומד בראשה- קובי בן חביב ולכל ההורים שסייעו , לבנות השרות מרום ומבשרת ולכל מי שנטל חלק בהצלחת החגיגה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פתיחת הנושא השנתי- ירושלים בבית ספרנו
עם פתיחתה של השנה נערך טקס לפתיחת הנושא השנתי במערכת החינוך- ירושלים. בטקס הושמעו דברים בשבח העיר ותלמידי כיתות א' נשאו שלטים עם שמות העיר.השנה ימלאו יובל שנים לשחרורה ואיחודה של עיר הבירה. ישר כח למורה יהודית על הובלת הטקס והנושא בכלל בבית ספרנו
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ערב הרמת כוסית לקראת השנה החדשה
לקראת ראש השנה התכנסו תלמידי בית הספר , ההורים והצוות החינוכי לערב קהילתי והרמת כוסית לכבוד השנה העומדת בפתח. הקהל נהנה מהופעה מושקעת של הזמר אילן חביב ותזמורתו בניגוני סליחות ועוד. את הקהל הרב בירכו: רב בית הספר שאף תקע בשופר ,מנהל בית הספר ומר קובי בן חביב נציג ההורים. לסיום קיבלו המשתתפים מזכרת יפה ומושקעת של שירים ופיוטים. ישר כח לכל העוסקים בהפקת הערב, מנהל בית הספר- יצחק, מרים הסגנית, המורה יהודית, הנהגת ההורים והזמר אילן חביב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת שופרות
בערב ראש השנה התכנסו תלמידי בית הספר לשמוע מהרב על מצוות השופר. הרב דוד בצלאל הסביר בטוב טעם לתלמידים על כשרות השופר, על מקורו, והלכותיו. לבסוף תקע הרב בשופר . ישר כח לרב על הפעילות הענפה והמועילה בבית ספרנו. צפו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כפרות
ערב יום כיפור, נערך מנהג הכפרות המסורתי על ידי רב בית הספר. תלמידי בית הספר למדו על מנהג הכפרות ולאחר מכן השתתפו בכפרות על ידי כסף לצדקה, תרנגולת ודגים. לבסוף התברכו מרב בית בית הספר בגמר חתימה טובה ושנה טובה. ישר כח גדול לרב בית הספר הרב דוד בצלאל. צפו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פתיחת שנת הלימודים תשע"ז נפתחה בשמחה ובציפייה
שנת הלימודים נפתחה השבוע באווירת התרגשות , ציפייה ושמחה. בטקס מרגש קיבלו תלמידי כיתות ו' את תלמידי כיתות א' המצטרפים לבית ספרנו. מנהל בית הספר בירך את התלמידים החדשים בבית הספר, רב בית הספר- תקע בשופר לקראת חודש אלול הקרב. נאחל לכלל תלמידי בית הספר ולצוות המורים וההנהלה שנת לימודים מוצלחת, פורייה , מאתגרת ומהנה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס לציון יום השנה ה21 לרצח ראש ממשלת ישראל יצחק רבין ז"ל
ביב' חשון נערך טקס לציון יום השנה ה21 לרצח ראש ממשלת ישראל יצחק רבין ז"ל. בטקס שולבו גם דברים מפי מנהל בית הספר לציון יום פטירתה של רחל אמנו. בטקס הושמעו דברים בגנות האלימות באשר היא וגם דברי חז"ל על ערך כבוד הבריות . הטקס הועבר על ידי כיתה ו' 2 של המורה בועז. ישר כח לכל מי שנטל חלק בארגון הטקס- המורה יהודית, ניר אב הבית , המורה לאמנות - אבישג והמורה ליאורה .בסיום היום חולקו לכל תלמידי בית הספר סימניות עם תפילתו של רבי אלימלך מליז'נסק- אדרבה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום ההליכה בסימן עליות
ביום שישי, י' חשוון נערך יום ההליכה הבינלאומי, ביום זה השתתפו כל תלמידי בית הספר בהליכה ברחבי בית הספר. ההליכה היתה בסימן העליות, נושא בו עסקו התלמידים כל השבוע בכיתות כחלק מהפעילויות של שבוע העליות במערכת החינוך. בנוסף התקיים טקס על ידי כיתה ג' 2 בהובלת המורה מינדי, בו הומחש נושא העלייה לרגל ופתיחת תקופת הגשם. ישר כח למורה מינדי על הטקס, למורה יהודית על הארגון והיוזמה, לליאורה על הסיוע ולכל מי שנטל חלק בפעילות הברוכה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בחירות להנהגת תלמידים
ביום שישי, יז' חשון נערכו בחירות להנהגת תלמידים,תלמידים מכיתות ו' התמודדו על תפקיד יו"ר ההנהגה. הבחירות נערכו עם תעודות זהות כמיטב המסורת הדמוקרטית, הן היו חשאיות ואישיות, קדמו לבחירות הסברים בכיתות על נוהל ההצבעה ועל חשיבות הבחירות בדמוקרטיה. במשך השבוע שקדם לבחירות נערכה תעמולת בחירות ברחבי בית הספר. המועמדים נאמו בכיתות וניסו לשכנע בדרכים שונות שיצביעו עבורם. את הבחירות הנהיגה המורה יהודית ינאי.בתפקיד יושב ראש ההנהגה זכה יניב צאלח ולסגנו אושר אמארה מכיתה ו' 2 ישר כח לסגנית המנהל על הסיוע הרב , לבנות השירות הלאומי, ולכל מי שנטל חלק בבחירות שהתנהלו ברוח טובה .צפו בתמונות מהתעמולה ומיום הבחירות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יש גביע!תלמידינו המצוינים זכו בתחרות ריצה.
בתחרות ריצה שנערכה בספורטק בהשתתפות תלמידים מכל רחבי העיר, זכו תלמידינו במקומות הראשונים וזכו בתעודות ובגביע. התלמידים הזוכים: הבטמו אשטה, אושר אמארה, דסאלין אלמו , נהוראי ג'אן ודביר פרג' מכיתה ו' 2, יצחק צ'קול מכיתה ו' 3, אושר מהרי, שיראל פטאיי,רבקה זלקה, ירדן וורקו ורבקה מוצ'ה מכיתה ה'1 וליאם פרץ מכיתה ו'1 כל הכבוד למורה לחינוך גופני - יהודית ינאי שהכינה את התלמידים וכמובן לבנים והבנות., בטקס שנערך בבית הספר הוקירה הנהלת בית בית הספר את המשתתפים והעניקה להם תעודות ומדליות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס גישור
ביום שישי,כד' חשוון, נערך בבית ספרנו טקס לציון תחילת עבודתם של מגשרי בית הספר. בטקס בירך מנהל בית בית הספר את המגשרים , היועצת עירית שאחראית על הגישור בבית ספרנו בירכה גם היא את המגשרים. הטקס לווה בהצגת סיטואציות חברתיות שונות המצריכות גישור, במלל, שירה ומחול. את הטקס הובילו יועצת בית הספר עירית והמורה יהודית. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חג הסיגד
ביום חמישי, ראש חודש כסלו צוין בבית ספרנו חג הסיגד. חג הכיסופים לירושלים של יהודי אתיופיה, חג הנחגג חמישים יום לאחר יום הכיפורים. בטקס מיוחד העבירו תלמידי בית הספר את מהותו של היום המיוחד באומר ובמחול אופייני. קייס סמאי אליאס אשר לו ילדים בבית ספרנו , נשא דברי ברכה והסביר על מהות החג, הקייס הכין הפתעה לתלמידי בית הספר ושר יחד עם שתי בנותיו - טיגיסט ואביטל. בטקס העניק לו מנהל בית הספר תעודת הוקרה על שנים של שיתוף פעולה עם בית ספרנו. ישר כח למורה יהודית על ארגון הטקס בטוב טעם. לאחר הטקס שמעו תלמידי כיתות ה-ו שיחה מפי הרב ראובן וובשט.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנאות יצירה לקראת חנוכה
ביום ראשון, יח' כסלו נערכו סדנאות יצירה בכל כיתות בית הספר, בסדנאות יצרו התלמידים חנוכיות ' נרות ועוד. ישר כח למר דני אזולאי והצוות המסור שלו על ההפעלות המושקעות והמהנות ולסגנית מרים על הארגון המופתי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ביקור בבית האבות לקראת חנוכה
בכל שנה גם השנה יצאה הנהגת התלמידים של בית ספרנו לשמח את תושבי בית האבות לקראת החג. להנהגה הצטרפה כיתה ד' 1 עם המורה בלומה לוין. התלמידים שימחו את יושבי בית האבות, בשירה , במחול ובטעימת סופגניות. עם ההנהגה יצא מנהל בית הספר - יצחק שאף נשא דברים, רכזת החינוך החברתי- יהודית, היועצת עירית ומר משה נגל שמקפיד בכל שנה לבוא בהתנדבות ולשמח בנגינה. ישר כח לכל העוסקים במלאכת הקודש.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ארוחת בוקר למצטיני החודש
ערב יציאת תלמידי בית הספר לחופשת חנוכה , נערכה ארוחת בוקר למצטיני החודש יחד מנהל בית הספר, יצחק. ארוחת הבוקר היא מסורת בבית ספרנו.ארוחה בה משתתפים התלמידים המצטינים מכל כיתות בית הספר. הם שומעים דברים מפי מנהל בית הספר , נהנים מארוחה מושקעת במיוחד ומקבלים תעודות הערכה. ישר כח למנהל בית ספר, ולסגנית מרים שערכה בטוב טעם את הארוחה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חידון חנוכה
ביום הראשון לחנוכה נערך חידון פומבי על הלכות חנוכה. את החידון ערך והגיש רב בית הספר , הרב דוד בצלאל. תלמידים מכיתות ד-ו התמודדו על ידע בהלכות חנוכה, בשאלות פתוחות, רמזים בתמונות והמחזות. בחידון זכה במקום הראשון יניב צאלח מכיתה ו' 2, למקום השני הגיעו ירום לוי מכיתה ה' 2 ודביר פרג' מכיתה ו' 2. בסיום החידון קיבלו המתמודדים תעודות הוקרה והזוכים קיבלו פרסים יקרי ערך. ישר כח גדול לרב בית הספר שליווה את החידון החל משלביו הראשונים ועד השלב הפומבי. תודות לניר אב הבית על הסיוע בהכנת החידון, לבנות השרות הלאומי על הכנת ההצגות ולטל ניסן על המצגות והשיפוט.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ביקור הגנים בבית ספרנו לקראת חנוכה
לפני חנוכה ביקרו בבית ספרנו ילדים מארבע גני ילדים באיזור בית הספר. הילדים נהנו מהופעתו של אילן חביב , בשירים, הפעלות והמחזה. הילדים התברכו מפי רב בית הספר והמנהל לקראת החנוכה. לבסוף הילדים קיבלו מזכרות יפות של סדר הדלקת הנרות ושירי חנוכה והתכבדו בסופגניות. ישר כח למנהל יצחק על היוזמה הברוכה, לעירית היועצת על ארגון הביקור, ולאילן חביב על ההופעה וההפעלה המושקעת .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ראשי
כתבות תשעד  
כתבות תשע"ה  
כתבות תשעו  
כתבות תשעז  
שמיים בחינוך- זבולון המר
חינוך חברתי
חוזרים והודעות
70 שנה למדינה
אינטרנט
מנהיגוטמון
חגים
חידות
מרחבי כיתות
חמ"ד של חופש
למידה בשעת חירום