יום ב', יא’ באב תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי דעת חדר מורים יצירת קשר
סיום שנת הלימודים בהפנינג משמח
שנת הלימודים תשעו הסתיימה בשמחה רבה בהפנינג מתנפחים, פופקורן, שתייה ועוד. ישר כח לדני אזולאי והצוות שלו, להנהלת בית הספר וכמובן להנהגת ההורים בראשות גב' צמרת עמר. חופשה מהנה ובטוחה לתלמידים למורים להורים ולעובדים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס חג השבועות
טקס מרשים לכבוד חג השבועות נערך ביום שישי, ד' סיוון , על ידי כיתות ב' בהובלת המחנכות ברכה וידידה. הטקס היה מרשים ועשיר במלל בשירה ומחול. ישר כח למחנכות ידידה וברכה, למורה יהודית ינאי, למורה ליאורה על הסיוע הרב, לניר אב הבית ולמורה טל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום ירושלים
ביום כח' אייר - יום ירושלים נערך טקס לציון איחודה של העיר ירושלים על ידי כיתה ה' 1 בהובלת המחנכת אילנית חיון. התלמידות הופיעו באומר, בצליל ובמחול. ישר כח למורה אילנית, למורה יהודית ינאי, למורה ליאורה על הסיוע הרב ולניר אב הבית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מסיבת חומש
ביום שישי כו' אייר נערך טקס קבלת החומש של כיתות א' . הטקס נערך בבית הכנסת בהובלת המחנכות - אביגיל ורחל . התלמידים התברכו מפי רב בית הספר- הרב דוד בצלאל וקיבלו ממנו בהתרגשות רבה את החומש.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ארוחת בוקר למצטיני חודש ניסן
לאחרונה נערכה ארוחת בוקר למצטייני חודש ניסן. הארוחה בהשתתפות מנהל בית הספר, יצחק, היועצת עירית והרב זוהר . ישר כח למצטייני החודש. כרגיל - מרים הסגנית ארגנה בטוב טעם את ארוחת הבוקר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום הזכרון תשע"ו
בטקס מרגש צוין בבית ספרנו ,יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. באומר, בצליל ובמחול הוזכרו הנופלים במערכות ישראל. את המעבר המיוחד ליום עצמאותה ה 68 של מדינת ישראל ציינו התלמידים במצעד דגלנים מושקע .ישר כח למורה יהודית על הכנת הטקס והשקעתו ולניר אב הבית על הסיוע הרב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום השואה
ביום הזיכרון לשואה ולגבורה התייחדה קהילת בית הספר עם זכרם של ששת המיליונים שנספו בתקופת השואה הנוראה, בטקס מרגש שנערך בבית הספר אותו הובילה כיתה ו' 1 של המורה מינדי. ישר כח למורות מינדי ויהודית על ארגון הטקס. צפו בתמונות ובסרטון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הוקרה לגמלאים המתנדבים
" המתנדבים בעם ברכו ה' " - במסגרת שבוע חמ"ד נערך טקס הוקרה לגימלאים המתנדבים בבית ספרנו במסגרת- גמל"א , בהנהגתה של הגב' ניצה קאלו. המתנדבים קיבלו תעודות הערכה ממנהל בית הספר שבירך אותם במילים חמות. המתנדבים בבית הספר מסייעים לתלמידי בית הספר בלימודיהם, מפעילים משחקייה, מסייעים בספריית בית הספר ועוד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מסיבת סידור
ביום שישי , כב' אדר ב' נערכה מסיבת הסידור לכיתות א' בבית ספרנו. המורות אביגיל ורחל הובילו את הטקס המרגש שנערך בבית הכנסת בקרית גנים. התלמידים קיבלו את הסידורים ממנהל בית הספר- יצחק והמחנכות, התלמידים הופיעו באומר ושירה לפני ההורים הנרגשים. הזמר אילן חביב ליווה את הטקס בהנחייה ובשירה.רוב תודות וישר כח למנהל מר יצחק עמר על העזרה והתמיכה. לסגנית המנהל - מרים אסל על הסיוע הרב בכל דבר וענין, לאילן חביב על המוזיקה והסבלנות - תודה רבה לצוות המורים על העזרה ונתינת כתף. לחנה המזכירה על העזרה והתמיכה במשך כל השנה. לניר – אב הבית. לוועד ההורים על השי לתלמידים ונתינת כתף במסירות ואחרונות חביבות בנות השרות הלאומי עינב, איילת ומרים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
משלוח מנות לחילים
בחג הפורים יצא אב הבית ניר למוצבי צה"ל ביו"ש לחלק להם משלוחי מנות אותם הביאו תלמידי בית ספרנו ונאספו על ידי הנהגת התלמידים בהדרכתה של רכזת החינוך החברתי המורה יהודית. ישר כח גדול לניר על המאמצים הרבים, להנהלת בית הספר- יצחק ומרים וליהודית על היוזמה הברוכה וכמובן לתלמידים והוריהם על הבאת משלוחים מושקעים ויפים. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פורים בממלכת זבולון המר
לקראת פורים התאספו נתיני ממלכת "זבולון המר" עם סריסי המלך, הורי הנתינים וכמובן בית המלוכה לחגוג את חג הפורים הממשמש ובא . הנתינים וסריסי המלך הגיעו מחופשים לקיים: ונהפוך הוא כדת וכדין. נתיני הממלכה שיחקו במשחקים שונים והשתתפו בפור ענק בו זכו במאות פרסים. זה הזמן להודות לבית המלוכה, יצחק ומרים, ליהודית שעל שעשועי הממלכה , לניר אב בית המלוכה המסור על הכנת ביתני היריד. לבנות השרות המתנדבות בעם , מרים, עינב ואיילת שקישטו את הממלכה בטוב טעם, לועד הורי הנתינים על הסיוע בהפעלת היריד ולכל מי שסייע בהצלחת היום.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילות ספורט עירונית על שם ערן אלכאוי ז"ל
כיתה ה' 2 ייצגה את בית ספרנו בפעילות ספורט עירונית , בה השתתפו בתי ספר יסודיים ועל יסודיים רבים. פעילות הספורט נעשית לזכרו של הקצין ערן אלכאווי תושב ראשון שנפל בלבנון לפני 24 שנים. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום החינוך הגופני
ביום שלישי, ה' אדר ב' , נערך יום החינוך הגופני. ביום זה נערכו פעילויות ספורט רבים בהשתתפות התלמידים והמורים. ישר כח למורה יהודית המורה לחנ"ג על ארגון היום ולתלמידי כיתה ה' 2 ששפטו בתחנות השונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חגיגת בנות מצווה
על חגיגת בנות מצווה לכיתה ו' כותבת המחנכת מינדי גרינוולד שהובילה בטוב טעם את החגיגה המיוחדת : יום רביעי ערב ראש חודש אדר ב' זכינו לחגיגת בת- מצוה מרשימה במיוחד. התחלנו בביקור במוזיאון בית התפוצות, נחשפנו לדמותה של דונה גרציה, חוליה נוספת בשרשרת הנשים שלמדנו עליהן בכיתה.עוד על בת המצווה כאן. מצורפים לכתבה זו הסרטונים על מנהיגות בתפוצות ומכתב הוקרה מוועד ההורים
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום התלמיד - ראש חודש אדר
בראש חודש אדר ב' , התקיים בבית ספרנו יום התלמיד. ביום זה נה נערך טקס ראש חודש מושקע על ידי כיתה ד' 2 בהובלת הרב זוהר שרעבי. בטקס הציגה כיתה ד' הצגה על הנעשה בבית הספר , חיקויים למנהל וצוות המורים, ריקודים ועוד. מנהל בית הספר בירך את תלמידי בית הספר בברכת חודש טוב ושמח. לאורך היום החליפו תלמידי כיתות ו' את צוות המורים , ההנהלה וצוות העובדים. ישר כח לרב זוהר וכיתתו, לכיתה ה' 1 על הריקוד בטקס, למורה יהודית ינאי שניצחה על ארגון היום, לתלמידים שהחליפו את המורים ולכל מי שעזר להצלחת היום. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הכנת ציציות
"ועשו להם ציצית" ביום שישי, כד' אדר א' נערכה סדנה להכנת ציצית על ידי רב בית הספר- הרב דוד בצלאל , במהלך הסדנה לה היו שותפים תלמידים מכיתות ב' וד' עם הוריהם, נלמדו הלכות הציצית, חשיבותה וערכה, התלמידים הונחו כיצד יש להכין את הציציות על הבגד והתלמידים והוריהם הכינו את הציציות . ישר כח גדול לרב בית הספר על היוזמה והביצוע.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הישגים יפים לנבחרת האתלטיקה הבית ספרית
נבחרת האתלטיקה מכיתות ה - ו ייצגו את ספרנו בכבוד רב. התלמידה הילה סהר מכיתה ו' הגיעה למקום שני בריצה, גם שאר התלמידים הגיעו למקומות גבוהים. ישר כח למורה לחינוך גופני- יהודית ינאי על הכנת הנבחרת לתחרות ובכלל על השקעתה הרבה בתחום החינוך הגופני בבית ספרנו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס גישור
ביום שישי-יז' אדר נערך בבית ספרנו טקס הגישור. בטקס הוצגו המגשרים לשנה זו, המגשרים הציגו את החשיבות של הגישור בבית ספרנו , את הצורך והמטרות שלו. כמו כן מנהל בית הספר יצחק נשא דברים על חשיבות הגישור. את הטקס הובילו היועצת עירית שמפעילה את פרויקט הגישור בבית הספר והמורה יהודית ינאי. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מצעד הספרים בכיתה ד' 1
בכיתה ד' 1 של המורה טלי, נערך מצעד ספרים. כל תלמידה קראה ספר אחר, הציגה אותו בפני הכיתה, כתבה עליו המלצה ושכנעה את חברותיה לקרוא בו. ישר כח למורה טלי ולכיתתה על היוזמה היפה להעלאת חשיבותה של הקריאה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ארוחת בוקר למצטיני חודש אדר א'
כמיטב המסורת,ארוחת בוקר למצטיני חודש אדר א', נערכה בבית הספר בהשתתפות מנהל בית הספר , הרב, הסגנית , היועצת וגנת המגשר. ישר כח למרים הסגנית על עריכת הארוחה. לפניכם שמות המצטינים ותמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום המשפחה
ביום שישי, ג' אדר א' נחגג בבית הספר יום המשפחה, במסגרת יום המשפחה נערכה הרקדה לצלילי שירי משפחה, הפסקה פעילה בנושא המשפחה ועוד ועוד. ישר כח למורה יהודית ינאי על הארגון הנפלא. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת נטילת ידים
רב בית הספר הרב דוד בצלאל ,ערך בשתי כיתות א' סדנת נטילת ידיים בה הסביר על חשיבותה של נטילת ידיים, הסבר על אופן הנטילה ותרגול התלמידים באופן הנטילה הראויה. לאחר מכן חילק הרב נטלות לתלמידים והתלמידות היקרים.ישר כח גדול לרב. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת תפילין
וְהָיָה לְךָ לְאוֹת עַל-יָדְךָ וּלְזִכָּרוֹן בֵּין עֵינֶיךָ, לְמַעַן תִּהְיֶה תּוֹרַת ה' בְּפִיךָ,כִּי בְּיָד חֲזָקָה הוֹצִאֲךָ ה' מִמִּצְרָיִם"(שמות י"ג ט')במסגרת שיעורי תורה, תלמידי כיתות ג' למדו על התפילין והקשר של מצווה חשובה זו ליציאת מצריםכחלק מלימוד זה ביום שישי, יט' שבט נערכה סדנת תפילין על ידי רב בית הספר הרב דוד בצלאל.הסדנה כללה הכרת התפילין, הפרשיות, הקלף, הבתים, סדר ההנחה ועוד. ישר כח לרב ולמחנכות רוחמה ובלומה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילות זה"ב
ביום ראשון כא' שבט ביקרו בבית ספרנו ,חיפזון וזהירון מסדרת הטלויזיה העוסקת בזהירות בדרכים, הם ריתקו את תלמידי כיתות א-ג במופע מקסים ומהנה. השחקנים חידדו בהופעתםאת הכללים בנושא זה"ב וחברות טובה. ישר כח לרכזת זה"ב המורה רחל על ארגון ההופעה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום גוש קטיף
ביום שני , כב' שבט נערכה פעילות לציון יום גוש קטיף , הפעילות נערכה על ידי בנות השרות הלאומי, מצרים, איילת ועינב. בפעילות צפו התלמידים בסרטונים ןהכינו יצירה, בפעילות הועלו על נס ישובי גוש קטיף שפונו לפני 11 שנים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הפרשת חלה בכיתה ו' בנות
ביום ראשון, יד' שבט נערכה הפרשת חלה בכיתה ו' 1, התלמידות למדו על חשיבותה של הפרשת החלה, למדו על המצווה וברכתה, והפרישו חלה בברכה מבצק שהכינו בעצמן. ישר כח למורה מינדי על היוזמה החשובה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ארוחת בוקר עם המנהל למצטיני חודש טבת
ארוחת בוקר למצטייני חודש טבת התקיימה ביום ראשון, ז' שבט. בארוחה עם המנהל השתתפו גם הסגנית מרים, גנת המגשר ועירית היועצת. ישר כח וכל הכבוד למצטייני החודש , ישר כח גדול לסגנית מרים שמובילה את הארוחה זו השנה השלישית.התמונות ושמות המצטינים כאן.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הורה מלמד טעמי המקרא- כיתה ג' 1
לכיתה ג' 1 של המורה בלומה לוין, הגיע אביו של התלמיד שלה אזולאי ולימד את הכיתה על טעמי המקרא, הוא הסביר לתלמידים מה הם טעמי המקרא , מה תפקידם ומה חשיבותם. הילדים נהנו והפיקו את המירב, ישר כח לשלום אזולאי על העברת הנושא באופן חוויתי ויפה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מופע מוזיקלי - צליל איתן
האמן זיו איתן הציג את כישרונו הרב בפני תלמידי כיתות ה-ו במופע מוזיקלי מרשים, זיו הראה כלים שונים והשימוש בהם, הפעיל את צוות בית הספר ואת התלמידים בשימוש בכלי הנגינה השונים. המופע היה במסגרת סל התרבות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס עשרה בטבת
ביום שלישי- עשרה בטבת נערך טקס על ידי כיתה ו' 2 בהובלת המחנכת מרים ביטון. ה בטקס נשמעו דברים למהותו של היום. יום תחילת המצור בימי בית ראשון, החיים במצור וזכרון החורבן , כמו כן היתה התייחסות משמעותית למשמעותו של יום עשרה בטבת כיום הקדיש בכללי, מנהל בית הספר נשא דברים למהותו של היום. ישר כח לכיתה ו' ולמורה מרים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מסיבת חנוכה במועדונית
כמדי שנה חגגו במועדונית רמת אליהו את מסיבת החנוכה, רבים ממשתתפי המועדונית הם תלמידי בית ספרנו, במסיבה בהנהלת הגברת אהובה , שרו את שירי החג והתלמידים וההורים יצרו חנוכיות יפות . במסיבה ביקרו המורה רוחמה והיועצת עירית. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תעודות הוקרה למשתתפי תערוכת החנוכיות
לקראת חנוכה קיבלו כלל התלמידים שהביאו חנוכיות וסביבונים מחומרים ממוחזרים תעודות הוקרה, החנוכייה של מיכל ביתן מכיתה ד' נשלחה לייצג את בית הספר בתערוכה בבית העירייה. ישר כח לכל המשתתפים. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילות לקראת חנוכה
ביום שני, יח' כסלו, נערכה בבית הספר פעילות חוויתית לקראת חג החנוכה הקרב,כלל תלמידי בית הספר התנסו בהכנת לביבות, הכינו נרות, התנסו בפעילויות לימודיות-בתשבצים, תפזורות חידונים ועוד. ישר כח ורוב תודות למר דני אזולאי והצוות שלו מ א.ש הפעלות על העברת הפעילות המהנה והיפה. צפו בתמונות ובסרטון
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הקהל למען ציון
ביום ראשון כד' כסלו, נערך טקס חשיפת פרויקט " הקהל למען ציון " , הקהל למען ציון הוא יוזמה של החמ"ד לתרומה משמעותית של תלמידי בתי הספר היסודיים בתחומים שונים למען ציון-הארץ והמדינה. הנושאים שנבחרו על ידי בית ספרנו מתוך ארבעה נושאים הם בין אדם לזולתו-"ואהבת לרעך כמוך" ובין אדם לעמו- קליטת עלייה. בטקס שנערך בבית ספרנו הוצגו הנושאים השונים בשירים , בהקראות ובמצעד " עולים", ישר כח לכל הכיתות שנטלו חלק בטקס, למחנכות וכמובן לרכזת החינוך החברתי, המורה יהודית ינאי. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
גני הילדים מתארחים בבית הספר
לקראת חג החנוכה התארחו בבית ספרנו מספר גני ילדים, ילדי הגנים נהנו מפעילות מדעית לקראת חנוכה בהדרכת המורה למדעים- רונית משה.כמו כן יצרו גני הילדים סביבונים מרהיבים. ניכר שהילדים נהנו מאוד. ישר כח למורה רונית וליועצת עירית על ארגון קבלת הפנים. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
משמחים בבית אבות לקראת חנוכה
ביום ראשון, יז' כסלו ביקרו תלמידי בית הספר בבית האבות כמדי שנה ושימחו את יושבי המקום לקראת החג הקרב. במקום ביקרו כיתה ה' בנות יחד עם המחנכת אילנית, הנהגת התלמידים, מנהל בית הספר- יצחק, הסגנית- מרים, היועצת- עירית והמורה יהודית, כמו כן הגיע מר משה נגל אמן המפוחיות ומורה לשעבר בבית ספרנו אשר שימח את יושבי המקום. תלמידי בית הספר רקדו , שרו וחילקו סופגניות. ישר כח להנהלת בית הספר, להנהגת התלמידים ולמורה יהודית תודה מיוחדת למר משה נגל .צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חמ"ד חברים - פעילות משותפת של כיתות ג- ו'
גם השבוע התקיימה פעלות חמ"ד של חברים - פעילות משותפת של כיתה ג' של המורה בלומה יחד עם כיתה ו' של המורה מרים ביטון. הפעילות סביב שולחנות ערוכים, כיתה ו' לומדת יחדיו עם כיתה ג' פרשת שבוע, משחקים ונהנים ביחד והכל באווירת שיתוף ואחווה.ישר כח למורות מרים ובלומה על היוזמה הברוכה .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ארוחת בוקר עם מצטיני החודש
היום - יום ראשון ג' כסלו נערכה ארוחת הבוקר למצטיני חודש חשוון כמיטב המסורת. בארוחה נהנו התלמידים המצטינים מכל הכיתות משיחות של רב בית הספר הרב בצלאל, של המנהל יצחק עמר של המגשר גינת והיועצת עירית, לבסוף קיבלו המצטינים תעודות הערכה והוקרה. ישר כח גדול למארגנת הארוחה הסגנית מרים אסל וכמובן למצטינים,צפו בשמות המצטינים ובתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מקום ראשון במרוצי שדה -הישג נהדר לבית ספרנו
ביום רביעי ,כח' חשוון, נערכו מרוצי שדה של המחוז בספורטכיף בעירנו. נבחרת מרוצי השדה של בית הספר ייצגה בכבוד רב את בית ספרנו, הבנים והבנות הגיעו להישגים יוצאי דופן, הבנים הגיעו למקום הראשון הקבוצתי.התלמיד הבטאמו רטה מכיתה ו' הגיע ראשון וזכה בגביע עבור הנבחרת, גם שאר התלמידים הגיעו למקומות גבוהים. ישר כח גדול למאמנת הנבחרת המורה יהודית ינאי על ההישגים הנפלאים וכמובן לנבחרת. כה לחי!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שגרירי מידות - כיתות ב'
כיתות ב' שיגררו בכיתות א' את המידה: הכל לטובה. מדברי המחנכות: "בחרנו להציג את המידה באמצעות המחזת סיפור עצוב עם מחשבה שמחה. לאחר ההצגה נערכה שיחה על הנושא, התלמידים נתנו דוגמאות מחיי היום יום למחשבה של הכל לטובה, לסיום הכינו התלמידים מזכרות מלימוד זה. התלמידים נהנו והפנימו את המידה החשובה- לדעת שהכל לטובה. " ישר כח למחנכות ידידה וברכה על העברת המידה בכיתות א'
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הנהגת התלמידים הנבחרת נפגשה למפגש פתיחה
ביום שישי, ראש חודש כסלו , נפגשה הנהגת התלמידים הנבחרת למפגש פתיחה . בישיבת ההנהגה החגיגית נישאו ברכות להצלחה .המורה יהודית ינאי ארגנה את המפגש החשוב. נאחל להנהגת התלמידים הצלחה רבה בתפקידם.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חג הסיגד
ביום רביעי , כט' חשוון , חג הסיגד - חגם של קהילת ביתא ישראל, נערכו פעילויות לימוד והעשרה בכיתות על ידי המחנכים. כמו כן מגשר בית ספרנו מר גינת מניגסטו עבר בין הכיתות וסיפר על עלייתו מאתיופיה במסגרת מבצע משה, גנת סיפר על החג באתיופיה ובישראל, על מנהגי החג והעדה בכלל. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום זהירות בדרכים
ביום שני, כ' חשוון נערך בבית ספרנו יום הזהירות בדרכים, בתחילת היום נערך טקס בו הושמעו כללי הזהירות ולאחר מכן כל כיתה הופיעה בפני התלמידים עם חמשיר או שיר הקשור לזהירות בדרכים והתלמידים הכינו כרזות שונות הקשורות לנושא . במשך היום למדו ה בכיתות על זהירות בדרכים והכללים השונים . ישר כח למורה רחל שלו שארגנה ויזמה את פעילויות היום, ישר כח למורה יהודית ולכל הכיתות והמורים שפעלו ותרמו להצלחת היום. צפו בתמונות ובסרטון
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בחירות להנהגת תלמידים
ביום שישי יז' חשוון נערכו בבית הספר הבחירות המסורתיות להנהגת התלמידים, ישר כח גדול לרכזת החינוך החברתי המורה יהודית ינאי שהובילה את הבחירות, לסגנית המנהל- מרים אסל על הסיוע הרב בארגון הבחירות, כולל יצירת הקלפי ויצירת תפאורת הבחירות ליו"ר הנהגת התלמידים נבחר רז מוסה מכיתה ו' 2. פרטים נוספים, תמונות וסרטון כנסו כאן.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חמ"ד חברים- פעילות חינוכית בכיתה ו' 2
המורה מרים ביטון מחנכת כיתה ו' הגתה רעיון הנקרא: " חמ"ד חברים " כיתה ו' מאמצת את כיתה ג' . שתי הכיתות נפגשות בימי שישי בבוקר לפעילויות שונות ומגוונות , חמ"ד בפרשה, חברים בקריאה ועוד. מטרת היוזמה לחנך את התלמידים החונכים מכיתה ו' לנתינה , לאהוב לעזור ומצד החניך לקבל להעזר והעריך. עוד על היוזמה ותמנוות כאן.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס לציון עשרים שנה לרצח יצחק רבין ז"ל
ביום ראשון, יב' חשוון נערך טקס לציון יום השנה העשרים לרצח ראש ממשלת ישראל יצחק רבין. בטקס שאורגן על ידי כיתה ה' 2 של המורה בועז,נשמעו אמירות בשבח הסובלנות ובגנות האלימות, הודגשה השיטה הדמוקרטית, והאיסור של לא תרצח. הדגל הורד לחצי התורן ורב בית הספר לימד משנה אותיות נשמה לזכרו ודיבר על כבוד הבריות. ישר כח לכיתה ה' למורה יהודית ינאי, לניר אב הבית וכל מי שסייע להצלחת הטקס.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום ההליכה
ביום שישי יא' חשוון נערכה הליכה ופעילות ספורטיבית ברחבי בית הספר לרגל יום ההליכה הבינלאומי. הכיתות השונות הכינו כרזות בנושא חברות ופעילות גופנית. ישר כח למורה יהודית על היוזמה הברוכה ועל ארגון המופתי של הצעידה. נפש בריאה בגוף בריא.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תפילת הילדים הגדולה
ביום חמישי, י' חשוון נערכה תפילת הילדים הגדולה במוקדים רבים ברחבי הארץ, בתפילה הנערכת מזה 14 שנים,מתפללים אלפי ילדים לרפואת חולים ולבקשת גשמים ביום פטירתה של רחל אמנו, גם בבית ספרנו נערכה התפילה שהועברה בשידור חי ברשת מורשת, שם גם התראיין הרב זוהר על התפילה . צפו בפרטים נוספים ובתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס ראש חודש חשוון
בראש חודש חשוון נערך טקס על יד כיתה ד' 1 . בטקס בירך מנהל בית הספר- יצחק, הטקס לווה בשירה, המחזת המעשה של חוני המעגל, ומחול. ישר כח למורה טלי מחנכת הכיתה, למורה יהודית ינאי ולמורה נאוה שעל המוזיקה .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מעמד " זכר להקהל "בבית הספר
" הקהל את האנשים הנשים והטף " - ביום שישי- כו' תשרי התקיים מעמד מיוחד בבית ספרנו- זכר למעמד הקהל שהיה נהוג בתקופת המקדש במוצאי שנת השמיטה. בבית הספר נערכה תהלוכה של תלמידי בית הספר בליווי מוזיקה ושירה בהובלת רב בית הספר שנשא עימו ספר תורה. באולם הספורט קראו הרב ומנהל בית הספר בתורה מתוך ספר דברים כפי שהיה מקובל במעמדות ההקהל. ישר כח גדול לרב בית הספר- הרב בצלאל דוד, להנהלת בית הספר על היוזמה החשובה ולמורה יהודית ינאי שארגנה את המעמד .צפו בתמונות ובסרטון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילויות הרב לחגי תשרי
רב בית הספר- הרב דוד בצלאל, ערך סדנת שופרות לקראת ראש השנה וכן ערך כפרות לקראת יום הכיפורים בתרנגול, בדג ובצדקה. כמו כן לקראת סוכות עבר הרב בין הכיתות עם ארבעת המינים והסביר על דיני ארבעת המינים ומנהגיו. ישר כח גדול לרב דוד בצלאל על הפעילויות היפות והמהנות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת שופרות לקראת ראש השנה
ביום ראשון נערכה סדנת שופרות לכלל תלמידי בית הספר, התלמידים הכירו את סוגי השופרות את הקולות השונים והתנסו בתקיעת השופר. יתן ה' ויתקבלו תפילותינו- שנזכה להכתב בספר חיים טובים. צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שנת הלימודים תשע"ו נפתחה בשמחה
שנת הלימודים נפתחה בבית ספרנו בשמחה ובהצלחה. בובות וליצנים קיבלו את פני התלמידים בשער בית הספר. צוות בית הספר ובראשם מנהל בית הספר - יצחק, חיכו לתלמידים הנרגשים בשער ואיחלו להם הצלחה. בטקס שנערך ברחבת בית הספר התקבלו תלמידי כיתות א' בשמחה רבה והמנהל בירך את כלל התלמידים בברכת הצלחה . ישר כח למורה יהודית על ארגון הטקס. נאחל לכל תלמידי בית הספר ובתוכם לתלמידי כיתות א' שנת לימודים פורייה, מהנה ומוצלחת.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ראשי
כתבות תשעד  
כתבות תשע"ה  
כתבות תשעו  
כתבות תשעז  
שמיים בחינוך- זבולון המר
חינוך חברתי
חוזרים והודעות
70 שנה למדינה
אינטרנט
מנהיגוטמון
חגים
חידות
מרחבי כיתות
חמ"ד של חופש
למידה בשעת חירום