יום ב', יא’ באב תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי דעת חדר מורים יצירת קשר
תערוכת מדע
ביוזמתה של המורה למדעים, רונית משה נערכה תערוכה במרחב המרכזי של בית הספר, בתערוכה מיצגים שונים של נושאים מדעיים הנלמדים בכיתות, לדוגמא: מערכת הנשימה, מעגלים חשמליים ועוד. התלמידים יצרו מיצגים מעניינים ויצירתיים. ישר כח למורה רונית ולמורה איילת על העמדת התערוכה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס לציון שבוע הספר והערכה לספרנים
ביום שישי, כג' סיוון נערך טקס לציון סיומו של שבוע הספר, במהלך הטקס, אותו ערכה כיתה ב' של המורה ידידה סופר, נערכו ריקודים שירים והקראות סביב ספרות הילדים העשירה, סרט המציג אגדות ילדים שנערך על ידי כיתה ד' של המורה הדר ובביומה והמורה רוחמה שסייעה רבות בצילום . בטקס מנהל בית הספר קרא את הסיפור על הלל התנא ויחסו למי שבא להתגייר אצלו, לסיום הוענקו תעודות הערכה למתנדבות הגמלאיות בספרייה וכן לגב' צפי כלפון שתרמה רבות לבניינה והעשרתה של ספריית בית ספרנו, כן העונקו תעודות הערכה לקוראים המצטינים מכל הכיתות ולספרניות הצעירות מכיתה ו' . ישר כח לכל העוסקים במלאכה, המורות יהודית, הדר וידידה .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום החינוך הגופני
לקראת סיומה של שנת הלימודים התקיים יום החינוך הגופני באולם הספורט, ביום זה הופיעו התלמידים בקפיצות על סוס הקפיצות, שימוש בחבל ובחישוקים, הקפצות כדורגל , תצוגת תרגילי קראטה בהנחייתה ובהדגמתה של המורה מיכל גרסייה,שאף הראתה את כוחה בקפיצות ועוד. לסיום היום נערך משחק בין צוות המורות לתלמידות במחניים. ישר כח גדול למורה יהודית ינאי על ארגון היום הנפלא.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הפנינג סוף שנה
לציון סיומה של שנת הלימודים , נערך הפנינג בחצר בית הספר, בערב זה הופיעו תלמידות חוג הזומבה וכן פרחי ירושלים בניהולו של חנן אביטל ברפרטואר עשיר ומגוון להנאת הקהל. את ההורים והתלמידים בירכו - רב בית הספר - הרב דוד בצלאל, מנהל בית הספר- יצחק ויו"ר הנהגת הורים- פנינה ירחי. התלמידים נהנו ממבחר גדול של מתנפחים, מכוניות , כיבוד עשיר ועוד. ישר כח לכל העוסקים בארגון הערב- מנהל בית הספר, הסגנית וועד ההורים. צפו בתמונות מערב זה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
זה"ב לקראת הקיץ
כחלק מההכנות לחופשה , לא פסח בית ספרנו על ההכנה בתחום הזהירות בדרכים, ביום שני השבוע נערך טקס לעידוד השמירה והזהירות בדרכים וכן תחנות הפעלה בתחום הזה"ב. במהלך הפעילות חולקו תעודות הערכה לתלמידי כיתה ה' בנים על הסיוע בהסעות .את הטקס והפעילות הובילה המורה רחל שליו - רכזת זה"ב. ישר כח למורה רחל ולמורה יהודית על ההפעלה היפה . צפו בתמונות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בוקר טוב עם המנהל למצטיני חודש סיוון
כמיטב המסורת בשנת לימודים החולפת , נערכה היום- יום רביעי, זו הפעם האחרונה לשנה זו ארוחת בוקר למצטייני חודש סיוון מכל כיתות בית הספר, בארוחה התארח ד"ר גבי מזור , אביה של קורל ,אחת ממצטיינות החודש, ד"ר מזור שוחח עם התלמידים על הצטיינות והישגיות וכן על תזונה נכונה, אורח חים בריא, ושמירה על בריאות הגוף, את הארוחה ככל הארוחות השנה ארגנה, סידרה והכינה הסגנית מרים. ישר כח למנהל ולסגנית על היוזמה הברוכה.צפו בתמונות ובשמות המצטינים
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
משחקים של פעם
ביום שני השבוע נערך משחק בין כיתה ד' של המורה מיכל לבין נבחרת מכיתות ג'. כיתתה של המורה מיכל הוכיחה במשך השנה הגינות ספורטיבית, יושר , ויתור , סבלנות וסובלנות כלפי האחר. המורה יהודית , המורה לחינוך גופני , ארגנה משחק הוקרה לכיתה זו, הכיתה אירחה את כיתה ג' ובסיומו של המשחק זכתה כיתה ד' של המורה מיכל בגביע ובמדליות. משחק 7 אבנים התנהל בסדר מופתי ובעידוד מקהל הצופים. את הגביע העניק מנהל בית הספר, יצחק, לקבוצה הזוכה. ישר כח למורה מיכל, לסייעת ספיר וליהודית על היוזמה הברוכה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חידון חמיצר- לגלות את יופיה
לפני מספר חודשים בחר בית ספרנו להשתתף בחידון של דן חמיצר "מגלים את יופיה" אודות אתיופיה,העליה לארץ וקליטת העלייה ...תלמידי כתה ג' של המורה טלי נבחרו להשתתף בחידון את הכיתה יצגו התלמידים אורי אמור וליאל ביסוור .ישר כח למנהל בית הספר יצחק, על היוזמה הברוכה ,לכיתה ג' טלי, למחנכת טלי חוטר, למורה יהודית ינאי, לעירית היועצת , תודה מיוחדת ליהודית הרמן על עריכת הסרט היפה. קראו עוד וצפו בסרטון " מגלים את יופיה " בבית הספר זבולון המר וכן בתמונות מאירוע החידון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מנהיגות החמ"ד
ביום שני יא' סיון התקיים כנס הצדעה למנהיגות הצעירה של החמ"ד,נציגי מועצת התלמידים של החמ"ד בעיר וביניהם חברי מועצת התלמידים של בית ספרנו,התכנסו בבית ספר סיני בליווי צוותי בחכמ"ה הרב דוד בצלאל יהודית ינאי רכזת חברתית והיועצת עירית אנגל.בכנס הילדים סיפרו על פעילותם בבתי הספר, מעשים טובים ,קבלת האחר ועוד,אח"כ למדו בחברותא עם תלמידים מכל בתי הספר ,הרב רונן והרב דוד בצלאל נשאו דברים בפני התלמידים,צפינו במצגת יפה של מנהיגות החמ"ד בכל בתי הספר ובסוף הפעילות כל תלמיד קיבל תעודת הוקרה על פעילותו ותרומתו לחברת הילדים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טיול חומש
תלמידי פרויקט חומש יצאו לטיול ויום כיף בפארק השעשועים- קיפצובה שבהרי ירושלים. פרויקט חומש, תוספת לימוד ותגבור בסוף יום הלימודים, מנוהל על ידי סגנית המנהל- מרים שאף ארגנה את יום הכיף. ישר כח למורות החומש שהתלוו לתלמידים מכל בית הספר,מנהל בית הספר- יצחק והסגנית מרים ביקרו וליוו מקרוב את התלמידים בקיצובה. התלמידים נהנו וסיכמו בהנאה את שנת הלימודים בחומש.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מסיבת הסידור
ביום שישי , כג' אייר נחגגה קבלת הסידור של תלמידי כיתות א'. בחגיגה המרגשת נכחו הורי התלמידים , את תלמידי כיתות א' בירכו בחום , רב בית הספר הרב בצלאל, המנהל יצחק, יו"ר ועד ההורים גב' פנינה ירחי, נציגת ההורים גב' שרון הלוי והמחנכת -רחל שלו. התלמידים הופיעו באומר , שיר ומחול והראו כישרון רב. לסיום קיבלו התלמידים את הסידורים ממנהל בית הספר , מהסגנית ,מהיועצת ומהמחנכות. ישר כח למנהל בית הספר,למחנכות כיתות א' רחל שלו וברכה כהן, למורה יהודית ינאי על הבימוי, למורה למוזיקה- נאוה,לאיילת המורה לאמנות על התפאורה, לבנות השירות, לניר אב הבית, לועדי ההורים ולכל מי שלקח חלק בחגיגה , נאחל לתלמידי כיתות א' שתפילותיהם יתקבלו לפני אדון כל. שאו ברכה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס חג שבועות
ביום ראשון נערך טקס לכבוד חג שבועות הממשמש ובא. בטקס אותו ערכו תלמידי כיתה ב' בהנחייתה של המורה אביגיל יהב, נשאו ברכות - רב בית הספר ומנהל בית הספר, התלמידים הופיעו באומר ובמחול לצלילי שירי תורה וביכורים. ישר כח למורה אביגיל ולתלמידים המקסימים על טקס מקסים ושובה לב. למורה יהודית ינאי, למורה איילת, למורה רוחמה ולכל מי שנטל חלק בהצלחת הטקס.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום ירושלים
ביום רביעי כח' אייר נערך טקס לכבודה של ירושלים ולזכר הנספים בני העדה האתיופית בדרכם לארץ . הטקס נערך על ידי כיתה ד' 1 של המורה בלומה. הטקס היה מרשים ויפה,באומר בשיר ובריקוד, נשא דברים מנהל בית הספר יצחק, ישר כח למורה בלומה , למורה יהודית ינאי , לאיילת המורה לאמנות וכמובן לבנות המקסימות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום הזכרון לשואה ולגבורה תשע"ד
השנה יצויין יום הזכרון לשואה ולגבורה בביום שני כח' ניסן, השנה נציין 69 שנים לסיומה של מלחמת העולם השנייה, בשואה הנוראה נהרגו , נחנקו ונשרפו אלפי קהילות ישראל, ששה מיליון יהודים , גברים נשים וטף, מתוכם מיליון ילדים. זכרם של הנספים לא ימוש מאיתנו לעולם, נזכור ולא נשכח. לפניכם מס' קישורים לאתרים וסרטונים בנושא השואה.מצורפת שאלה על המסר מתקופת השואה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום השואה
ביום שני כח' ניסן נערך טקס יום השואה בבית הספר, הטקס נפתח עם הצפירה ואמירת יזכור, מנהל בית הספר, יצחק, נשא דברים מרגשים על חשיבות הזכרון ומהותו של היום, כיתה ה' 1 בהדרכת המחנכת מינדי הופיעה בטקס במלל ובתנועה, המורה מינדי הדליקה את ששת נרות הזכרון לזכר ששת המיליונים, ישר כח למורה מינדי , למורה יהודית ינאי , למורות רוחמה וליאורה על הכנת הטקס המרגש והמרשים, ישר כח למורה איילת על התפאורה המרשימה. צפו בתמונות וסרטון מהטקס.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס יום הזכרון לחללי מערכות ישראל
ביום שני , ו' אייר , נערך טקס מרגש לציון יום הזכרון לחללי מערכות ישראל. וכן לציון יום העצמאות ה66 של מדינת ישראל, בטקס נאמרו דברים מפי מנהל בית הספר יצחק, פרקי תהילים, תפילת אל מלא רחמים, שירה וריקוד וכן מצעד דגלים. ישר כח למורה היהודית ינאי על עריכת הטקס .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
נר זוכרים
ביום השואה השנה יקבלו תלמידי בית הספר נר זכרון אישי, על הנר שם ופרטים של אחד מנספי השואה, על הנר ברקוד לקישור לפרטים נוספים על הנספה, הנר יודלק עם על ידי התלמיד ומשפחתו. מצורף בזה סרטון הסבר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילות לראש חודש ניסן
בנות כיתה ו' בהובלת המחנכת אילנית חיון והמורה יהודית ינאי הכינו שעת פעילות חוויתית לכבוד ראש חודש ניסן, בין התחנות : ארבע כוסות, קליעת אגוזים, מצא את האפיקומן, פאזל המצה, קיפולי נייר ועוד. בין השאר בנות שנת השירות הכינו מיצג יפה של ארבעת הבנים להנאת התלמידים. ישר כח לבנות הנפלאות ולמחנכת אילנית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שואלין ודורשין בהלכות הפסח עם הרב שלמה לוי
הרב שלמה לוי שליט"א , ראש ישיבת ההסדר התארח בבית ספרנו, הרב שוחח עם תלמידי כיתות ד-ה על חג הפסח בהלכה ובאגדה, הרב נתן זמן רב לתלמידי בית הספר לשאול שאלות שונות בהלכה וענה להם בתשומת לב ובהרחבה. ישר כח לרב ולרב בצלאל, רב בית הספר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ביקור בבית האבות לקראת חג הפורים
ביום ראשון , ז' אדר ב', יצאו תלמידות כיתה ד' בנות יחד עם המחנכת בלומה לוין, המורה יהודית ינאי, היועצת עירית והמורה מירי פרישמן לבית האבות הבולגרי לשמח את תושבי המקום לקראת החג, הבנות רקדו ריקודים שונים עימם לצלילי מנגינות החג והכינו מסכות מיוחדות . ישר כח על היוזמה והביקור המוצלח לעירית היועצת, למורה יהודית , לבלומה , למורה מירי על היצירות האומנותיות היפות וכמובן לבנות המקסימות. ישר כח
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ארוחת בוקר למצטיני חודש אדר א עם מנהל בית הספר
ההמסורת ממשיכה.ארוחת בוקר עם מצטיני החודש האחרון- אדר א' התקיימה ביום שישי, בארוחה המושקעת והמפנקת באדיבותה של הסגנית מרים אסל, שוחח המנהל יצחק עם התלמידים המצטינים על מהותו של חג הפורים, המנהל הדגיש בפניהם את ההלכות והמנהגים בחג זה. ישר כח על היוזמה הברוכה למנהל בית הספר יצחק ולסגנית מרים על ההשקעה והמסירות. צפו בתמונות ובשמות המצטינים
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בבית הספר זבולון המר צהלה ושמחה
חג הפורים נחגג בבית ספרנו ביומיים של הפנינג, מתנפחים, שוק פורים, תחרות תחפושות, דוכני מזון וכמובן הגרלה גדולה. ישר כח למנהל בית הספר יצחק, לסגנית מרים למורה יהודית ינאי על הארגון המוצלח,לצוות המורים , לעובדים ולכל מי שנטל חלק בארגון חגיגות הפורים. . ישר כח לועד ההורים בראשות גב' פנינה ירחי על הסיוע הרב. צפו בתמונות .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ראש חודש אדר
ראש חודש אדר נחגג בשמחה רבה בבית ספרנו, בין השאר נערך טקס על ידי כיתה ד' 2, המבוסס על מהדורת חדשות היתולית, יום התלמיד בו תלמידים החליפו את צוות ההנהלה, המורים והעובדים ונכנסו לכיתות ללמד במקומם, כמו כן נערכו יום כובעים, והפסקה פעילה. ישר כח למורה יהודית ינאי על הפעלת התלמידים, צפו בתמונות .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ראשי
כתבות תשעד  
כתבות תשע"ה  
כתבות תשעו  
כתבות תשעז  
שמיים בחינוך- זבולון המר
חינוך חברתי
חוזרים והודעות
70 שנה למדינה
אינטרנט
מנהיגוטמון
חגים
חידות
מרחבי כיתות
חמ"ד של חופש
למידה בשעת חירום