יום א', יא’ בתמוז תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי דעת חדר מורים יצירת קשר
כתבות תשעד   |  כתבות תשע"ה   |  כתבות תשעו   |  כתבות תשעז
יום זהירות בדרכים כיתות א-ג
ביום ראשון, כז' סיוון התארחה בבית ספרנו אושירה הפקות שהעבירו בזמר ומשחק את נושא הזהירות בדרכים וחשיבותו. ביום זה התארחו סבים וסבתות של תלמידי כיתות א-ג שנהנו מיצירה משותפת עם הילדים ומהמופע המושקע. ישר כח לרכזת זה"ב המורה רחל שלו, למורה יהודית שארגנה ריקוד ושיר כהפתעה לסבים , למנהל בית הספר - יצחק ,לסגנית מרים ולניר אב הבית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
טקס שבועות
ערב יציאת תלמידי בית הספר לחופשת חג השבועות נערך טקס לכיתות א-ג. את הטקס העבירו תלמידי כיתה ב' 2 של המורה רחל שלו, מנהל בית הספר בירך את תלמידי בית הספר לקראת החג. הטקס כלל : אומר שירה ומחול ברוח החג. ישר כח למורה רחל ולמורות יהודית וליאורה על הפקת הטקס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 33
אמנת כבוד העולים
במהלך שבוע החמ"ד נערך יום קיבוץ גלויות, ביום זה עסקו התלמידים בלימוד על העליות המגוונות לארץ במהלך שנות קיומה של המדינה . בין שאר הפעילויות הכינו התלמידים אמנות כבוד לעולים .האמנות הוצגו ברחבת הכניסה לבית הספר. ישר כח לסגנית מרים על הובלת התערוכה, למחנכים ולתלמידים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 23
טקס סיום שבוע החמ"ד
ביום שישי, כט' אדר נערך טקס סיום שבוע החמ"ד בבית ספרנו, עם הטקס נסתיים שבוע רווי בפעילויות כגון: לימוד תורה, תפילה משותפת, כתיבת אמנות כיתתיות ליחס לעולים, לימוד על העליות השונות, יום במ"ה, בו באו הורים לכיתות ושוחח עם הילדים, יום המעשים הטובים ועוד. בטקס הועלתה על נס דמותו המיוחדת של דמות השנה בחמ"ד- הרב גץ- רב הכותל, בסיום הטקס כל תלמידי בית הספר הצטרפו להמנון החמ"ד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום החינוך הגופני
ביום שני, יח' אדר התקיים בבית ספרנו יום החינוך הגופני בסימן שבעים שנה למדינה, ביום זה נהנו התלמידים מתחנות הפעלה בנושא שבעים שנות מדינה, משחקים בטעם של פעם, ועוד. היום התחיל בטקס מרשים שכלל שירה, ריקוד, קפיצות על סוס הקפיצות ודברים בשבח הפעילות הגופני. כמו כן נערכו ארוחות בוקר בריאות בכיתות. ישר כח ענק למורה לחינוך גופני , יהודית ינאי שניצחה ביד רמה על כל הפעילות, לליאורה ולרינת על הסיוע הרב ולניר אב הבית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 49
פורים בבית ספר
לקראת חג הפורים חגגו תלמידי בית הספר בתחרות תחפושות, הגרלה גדולה ופרסים יקרי ערך, שוק פורים עם מגוון דוכנים ופרסים, פלאפל, תמונה לכל תלמיד ועוד. ישר כח לכל המסייעים להצלחת היום: למנהל יצחק, לסגנית מרים, ליהודית רכזת החינוך החברתי, לניר אב הבית, לחנה המזכירה,להנהגת ההורים והיו"ר קובי בן חביב ולצוות המורים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 50
קונצרט כלי קשת
כבר מספר שנים שישנו שיתוף פעולה הדוק בין התזמורת הסימפונית ראשון לציון לבית הספר. במסגרת שיתוף הפעולה , הגיעו לבית הספר , רביעיית כלי מיתר מהתזמורת על מנת להנעים בפני תלמידי כיתות א'-ג' מיצירות קלאסיות ואחרות. לקונצרט קדמה הכנה משמעותית של התלמידים על ידי מורות המוזיקה- נאוה ולינויה. ניכר היה שהתלמידים נהנים , משתפים פעולה ובעלי ידע מוקדם על היצירות השונות. ישר כח גדול לנאוה ולינויה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס לציון הנושא השנתי - שבעים שנה למדינה
ביום שישי, יז' שבט נערך טקס לציון הנושא השנתי- שבעים שנה למדינה בשילוב ט"ו בשבט. את הטקס ערכה כיתה ד' של המורה מיכל והסייעת ספיר. בין השאר נערך שחזור של ההצבעה באו"ם על ההכרה במדינה יהודית, כמו כן הופיעו בטקס במחול : בנות כיתה ה' ובנות כיתות ג'. ישר כח למיכל וספיר על הטקס המרגש, ישר כח גם למורה יהודית, לליאורה וכמובן לתלמידים היקרים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום השפה
ביום שישי, כה' טבת, נערך יום שיא בנושא השפה העברית, היה זה יום מסכם לשבוע השפה העברית שנערך במשך שבוע בבית ספרנו. במהלך השבוע נערכו פעילויות שונות בכיתות ובמרחבי הכיתות. עיסוק בדמותו של בן יהודה - מחייה השפה העברית, מילים מיוחדות, תולדות השפה , בחירת המילה האהובה בעברית, פתגמים, ביטויים ועוד. ביום השיא נהנו התלמידים מפעילויות שונות כגון: חיבור פתגמים, יצירת מילים, זכר ונקבה, הפכים ועוד והכל באופן חוויתי. מנהל בית הספר בירך את התלמידים ושאל חידה בשפה העברית. ישר כח למארגני השבוע ויום השיא- הרכזת ידידה, ליאורה והמורה יהודית. ישר כח גם לבנות כיתה ו' שהכינו את בנות כיתה ג' לריקוד פתיחה לפעילות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 43
פעילות אור ירוק- זהירות בדרכים.
ביום שישי, ד' טבת, הגיעו לבית ספרנו מתנדבי אור ירוק, והעבירו לכלל הכיתות: סדנאות, משחקים, פעילויות וסרטים בנושא זהירות בדרכים, על מנת לחדד את הכללים סביב נושא חשוב זה. ישר כח למורה רחל שלו - רכזת זה"ב, לסגנית מרים ולמורה יהודית על ארגון היום, וכמובן למתנדבים היקרים מארגון :" אור ירוק ".צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 54
ערב חנוכה קהילתי
ביום שני, כג' כסלו התאספה כלל קהילת בית הספר לערב חוויתי ומשמעותי סביב הנושא: אור ומנהיגות, תלמידי בית הספר וההורים נהנו בערב זה ממיצגים שונים ופעילויות משותפות לתלמידים ולהורים סביב מנהיגים כגון: משה רבינו, הרב גץ, הרב קוק , יהודה המכבי, מנהיגות בהיסטוריה , אברהם אבינו ודוד המלך, כמו כן נהנו התלמידים מיצירות לקראת החנוכה, מפגשים מוזיקליים מלווים בשירון שהוציא בית הספר, סדנת חשיבה וחידון חנוכה בהנחיית מנהל בית הספר יצחק ועוד . התלמידים וההורים נהנו מאוד. ישר כח לכל מי שלקח חלק בארגון הערב, הנהלת בית הספר, המורה יהודית, צוות המחנכים והמורים, אב הבית- ניר ויו"ר הנהגת הורים- קובי בן חביב.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 38
הקרקס האתיופי
ביום רביעי, נר ראשון של חנוכה נהנו תלמידי בית הספר ממופע של הקרקס האתיופי שהפליאו בביצועיהם המיוחדים מרהיבי העין. המופע התאפשר הודות לגב' ניצה קאלו אחראית מתנדבי גמל"א בעיריה. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 39
ביקור בבית האבות לקראת חג החנוכה
ביום שני, כג' כסלו יצאה הנהגת התלמידים לשמח את דיירי בית האבות כמיטב המסורת. להנהגה הצטרפו המורה יהודית ינאי והיועצת עירית. כמדי שנה הגיע מר משה נגל שהיה מורה בבית ספרנו אשר ניגן , ניצח על מקהלה ושימח את הדיירים במקום. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 27
טקס חג הסיגד
ביום שישי, כט' בחשוון, התקיים בבית ספרנו טקס חד הסיגד. בטקס צוין החג אותו נהגו קהילת ביתא ישראל עוד באתיופיה , חג הכיסופים והכמיהה לירושלים. בטקס נטלו חלק הקיס סמאי, אשר בירך את התלמידים והסביר על מהותו של החג , המגשר - גנת, רב בית הספר ומנהל בית הספר - יצחק שבירך אף הוא לרגל החג. את הטקס העבירה כיתה ג' 1 של המורה בועז, ישר כח למורות יהודית וליאורה על הסיוע הרב להצלחת הטקס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 57
טקס זה"ב וחלוקת אופניים
בבית ספרינו נערך טקס זה"ב בנושא: זהירות בדרכים ורכיבה בטוחה באופניים.הטקס נערך בהשתתפות משפחת ליברמן אשר תרמו אופניים לתלמידים מבית ספרינו.מנהל בית הספר- יצחק הודה למר שמואל ליברמן והעניק לו תעודה בשם בית הספר כמו כן דיבר המנהל על חשיבות השמירה על כללי הבטיחות.תלמידים אלו קבלו הדרכה בנושא רכיבה בטוחה ע"י הרכזת רחל שלו.כולנו תקווה שננהג בבטיחות וזהירות תמיד כי הילדים הם של כולנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 56
טקס לציון 22 שנים לרצח יצחק רבין ז"ל
ביום רביעי, יב' אייר, התקיים בבית הספר טקס לציון יום השנה ה22 לרצח רבין. כיתה ה' 1 של המורה אילנית חיון שבאחריותה היה הטקס העבירה את המסרים של כבוד הדדי, אי אלימות וכבד לדעות אחרות. בטקס הושמעו דברים בגנות האלימות, התלמידות הופיעו בשיר ומחול וריגשו את קהל האורחים והתלמידים. ישר כח למורה אילנית,לסגנית מרים,לרב זוהר שנשא דברים,למורה נאוה על השיר בליווי שפת הסימנים, למורה יהודית ינאי על ארגון הטקס,למורה לאמנות על התפאורה ולניר אב הבית שעל ההגברה . ולבסוף- ישר כח גדול לבנות כיתה ה' 1 על הופעתן המרשימה .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 53
בחירות להנהגת תלמידים
ביום שישי, ז' חשוון, נערכו הבחירות ליו"ר הנהגת התלמידים. בבחירות התמודדו 6 נציגי כיתות ו'. לפני הבחירות נערכה תעמולת בחירות בחצר בית הספר מלווה בכרזות ובשירים, כמו כן עברו המתמודדים בין הכיתות וניסו לשכנע את התלמידים לבחור בהם. הבחירות בוצעו על ידי תעודות זהות מיוחדות שהיו לתלמידים. לאחר ספירת קולות התלמידים עלה שחיים אלמה מכיתה ו' 2 נבחר ליו"ר ההנהגה. נאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החשוב. ישר כח למורה יהודית ינאי על ארגון הבחירות באופן מופתי ודמוקרטי. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 51
סדנת שופרות
לפני ראש השנה התקיימה סדנת שופרות כמיטב המסורת בבית ספרנו, רב בית הספר הרב דוד בצלאל הראה סוגי שופרות שונים, לימד את סוגי קולות השופר ונתן לתלמידים להתנסות בתקיעת שופר. ישר כח גדול לרב .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 21
פתיחת שנת הלימודים תשע"ח
ביום שישי, י' אלול , נפתחה בשעה טובה שנת הלימודים, בטקס מרגש התקבלו תלמידי כיתות א' הבאים לראשונה בשערי בית הספר. המנהל יצחק בירך את תלמידי כיתה א' ואת כל התלמידים החדשים בבית ספרנו. הרב תקע בשופר ברוח ימי חודש אלול. נאחל הצלחה ושנת לימודים פורייה לכלל תלמידי בית הספר והצוות החינוכי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 67
ראשי
כתבות תשעד  
כתבות תשע"ה  
כתבות תשעו  
כתבות תשעז  
שמיים בחינוך- זבולון המר
חינוך חברתי
חוזרים והודעות
70 שנה למדינה
אינטרנט
מנהיגוטמון
חגים
חידות
מרחבי כיתות
למידה בשעת חירום
פלזמה תלמידים מרחב בית ספר

תגובות: 0
צפיות: 14