יום ג', כט’ בטבת תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי דעת חדר מורים יצירת קשר
כתבות תשעד   |  כתבות תשע"ה   |  כתבות תשעו   |  כתבות תשעז
יום השפה
ביום שישי, כה' טבת, נערך יום שיא בנושא השפה העברית, היה זה יום מסכם לשבוע השפה העברית שנערך במשך שבוע בבית ספרנו. במהלך השבוע נערכו פעילויות שונות בכיתות ובמרחבי הכיתות. עיסוק בדמותו של בן יהודה - מחייה השפה העברית, מילים מיוחדות, תולדות השפה , בחירת המילה האהובה בעברית, פתגמים, ביטויים ועוד. ביום השיא נהנו התלמידים מפעילויות שונות כגון: חיבור פתגמים, יצירת מילים, זכר ונקבה, הפכים ועוד והכל באופן חוויתי. מנהל בית הספר בירך את התלמידים ושאל חידה בשפה העברית. ישר כח למארגני השבוע ויום השיא- הרכזת ידידה, ליאורה והמורה יהודית. ישר כח גם לבנות כיתה ו' שהכינו את בנות כיתה ג' לריקוד פתיחה לפעילות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 20
פעילות אור ירוק- זהירות בדרכים.
ביום שישי, ד' טבת, הגיעו לבית ספרנו מתנדבי אור ירוק, והעבירו לכלל הכיתות: סדנאות, משחקים, פעילויות וסרטים בנושא זהירות בדרכים, על מנת לחדד את הכללים סביב נושא חשוב זה. ישר כח למורה רחל שלו - רכזת זה"ב, לסגנית מרים ולמורה יהודית על ארגון היום, וכמובן למתנדבים היקרים מארגון :" אור ירוק ".צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ערב חנוכה קהילתי
ביום שני, כג' כסלו התאספה כלל קהילת בית הספר לערב חוויתי ומשמעותי סביב הנושא: אור ומנהיגות, תלמידי בית הספר וההורים נהנו בערב זה ממיצגים שונים ופעילויות משותפות לתלמידים ולהורים סביב מנהיגים כגון: משה רבינו, הרב גץ, הרב קוק , יהודה המכבי, מנהיגות בהיסטוריה , אברהם אבינו ודוד המלך, כמו כן נהנו התלמידים מיצירות לקראת החנוכה, מפגשים מוזיקליים מלווים בשירון שהוציא בית הספר, סדנת חשיבה וחידון חנוכה בהנחיית מנהל בית הספר יצחק ועוד . התלמידים וההורים נהנו מאוד. ישר כח לכל מי שלקח חלק בארגון הערב, הנהלת בית הספר, המורה יהודית, צוות המחנכים והמורים, אב הבית- ניר ויו"ר הנהגת הורים- קובי בן חביב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הקרקס האתיופי
ביום רביעי, נר ראשון של חנוכה נהנו תלמידי בית הספר ממופע של הקרקס האתיופי שהפליאו בביצועיהם המיוחדים מרהיבי העין. המופע התאפשר הודות לגב' ניצה קאלו אחראית מתנדבי גמל"א בעיריה. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ביקור בבית האבות לקראת חג החנוכה
ביום שני, כג' כסלו יצאה הנהגת התלמידים לשמח את דיירי בית האבות כמיטב המסורת. להנהגה הצטרפו המורה יהודית ינאי והיועצת עירית. כמדי שנה הגיע מר משה נגל שהיה מורה בבית ספרנו אשר ניגן , ניצח על מקהלה ושימח את הדיירים במקום. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס חג הסיגד
ביום שישי, כט' בחשוון, התקיים בבית ספרנו טקס חד הסיגד. בטקס צוין החג אותו נהגו קהילת ביתא ישראל עוד באתיופיה , חג הכיסופים והכמיהה לירושלים. בטקס נטלו חלק הקיס סמאי, אשר בירך את התלמידים והסביר על מהותו של החג , המגשר - גנת, רב בית הספר ומנהל בית הספר - יצחק שבירך אף הוא לרגל החג. את הטקס העבירה כיתה ג' 1 של המורה בועז, ישר כח למורות יהודית וליאורה על הסיוע הרב להצלחת הטקס.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס זה"ב וחלוקת אופניים
בבית ספרינו נערך טקס זה"ב בנושא: זהירות בדרכים ורכיבה בטוחה באופניים.הטקס נערך בהשתתפות משפחת ליברמן אשר תרמו אופניים לתלמידים מבית ספרינו.מנהל בית הספר- יצחק הודה למר שמואל ליברמן והעניק לו תעודה בשם בית הספר כמו כן דיבר המנהל על חשיבות השמירה על כללי הבטיחות.תלמידים אלו קבלו הדרכה בנושא רכיבה בטוחה ע"י הרכזת רחל שלו.כולנו תקווה שננהג בבטיחות וזהירות תמיד כי הילדים הם של כולנו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס לציון 22 שנים לרצח יצחק רבין ז"ל
ביום רביעי, יב' אייר, התקיים בבית הספר טקס לציון יום השנה ה22 לרצח רבין. כיתה ה' 1 של המורה אילנית חיון שבאחריותה היה הטקס העבירה את המסרים של כבוד הדדי, אי אלימות וכבד לדעות אחרות. בטקס הושמעו דברים בגנות האלימות, התלמידות הופיעו בשיר ומחול וריגשו את קהל האורחים והתלמידים. ישר כח למורה אילנית,לסגנית מרים,לרב זוהר שנשא דברים,למורה נאוה על השיר בליווי שפת הסימנים, למורה יהודית ינאי על ארגון הטקס,למורה לאמנות על התפאורה ולניר אב הבית שעל ההגברה . ולבסוף- ישר כח גדול לבנות כיתה ה' 1 על הופעתן המרשימה .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בחירות להנהגת תלמידים
ביום שישי, ז' חשוון, נערכו הבחירות ליו"ר הנהגת התלמידים. בבחירות התמודדו 6 נציגי כיתות ו'. לפני הבחירות נערכה תעמולת בחירות בחצר בית הספר מלווה בכרזות ובשירים, כמו כן עברו המתמודדים בין הכיתות וניסו לשכנע את התלמידים לבחור בהם. הבחירות בוצעו על ידי תעודות זהות מיוחדות שהיו לתלמידים. לאחר ספירת קולות התלמידים עלה שחיים אלמה מכיתה ו' 2 נבחר ליו"ר ההנהגה. נאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החשוב. ישר כח למורה יהודית ינאי על ארגון הבחירות באופן מופתי ודמוקרטי. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת שופרות
לפני ראש השנה התקיימה סדנת שופרות כמיטב המסורת בבית ספרנו, רב בית הספר הרב דוד בצלאל הראה סוגי שופרות שונים, לימד את סוגי קולות השופר ונתן לתלמידים להתנסות בתקיעת שופר. ישר כח גדול לרב .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פתיחת שנת הלימודים תשע"ח
ביום שישי, י' אלול , נפתחה בשעה טובה שנת הלימודים, בטקס מרגש התקבלו תלמידי כיתות א' הבאים לראשונה בשערי בית הספר. המנהל יצחק בירך את תלמידי כיתה א' ואת כל התלמידים החדשים בבית ספרנו. הרב תקע בשופר ברוח ימי חודש אלול. נאחל הצלחה ושנת לימודים פורייה לכלל תלמידי בית הספר והצוות החינוכי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ראשי
כתבות תשעד  
כתבות תשע"ה  
כתבות תשעו  
כתבות תשעז  
חינוך חברתי
חוזרים והודעות
אינטרנט
מנהיגוטמון
חגים
חידות
מרחבי כיתות
למידה בשעת חירום
פלזמה תלמידים מרחב בית ספר

תגובות: 0
צפיות: 14