יום ש', ח’ בניסן תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי דעת
חדר מורים יצירת קשר
לקהילת בית הספר" זבולון המר" , תלמידים, הורים, מורים ועובדים
תגובות: -1   צפיות: -1
אמנת כבוד העולים
במהלך שבוע החמ"ד נערך יום קיבוץ גלויות, ביום זה עסקו התלמידים בלימוד על העליות המגוונות לארץ במהלך שנות קיומה של המדינה . בין שאר הפעילויות הכינו התלמידים אמנות כבוד לעולים .האמנות הוצגו ברחבת הכניסה לבית הספר. ישר כח לסגנית מרים על הובלת התערוכה, למחנכים ולתלמידים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס סיום שבוע החמ"ד
ביום שישי, כט' אדר נערך טקס סיום שבוע החמ"ד בבית ספרנו, עם הטקס נסתיים שבוע רווי בפעילויות כגון: לימוד תורה, תפילה משותפת, כתיבת אמנות כיתתיות ליחס לעולים, לימוד על העליות השונות, יום במ"ה, בו באו הורים לכיתות ושוחח עם הילדים, יום המעשים הטובים ועוד. בטקס הועלתה על נס דמותו המיוחדת של דמות השנה בחמ"ד- הרב גץ- רב הכותל, בסיום הטקס כל תלמידי בית הספר הצטרפו להמנון החמ"ד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום החינוך הגופני
ביום שני, יח' אדר התקיים בבית ספרנו יום החינוך הגופני בסימן שבעים שנה למדינה, ביום זה נהנו התלמידים מתחנות הפעלה בנושא שבעים שנות מדינה, משחקים בטעם של פעם, ועוד. היום התחיל בטקס מרשים שכלל שירה, ריקוד, קפיצות על סוס הקפיצות ודברים בשבח הפעילות הגופני. כמו כן נערכו ארוחות בוקר בריאות בכיתות. ישר כח ענק למורה לחינוך גופני , יהודית ינאי שניצחה ביד רמה על כל הפעילות, לליאורה ולרינת על הסיוע הרב ולניר אב הבית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כתבות תשעד   |  כתבות תשע"ה   |  כתבות תשעו   |  כתבות תשעז
לוח החודש
חידות המנהל   |  חידות מתמטיקה   |  חידות שבעים שנה למדינה