יום ג', ג’ בכסלו תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי דעת חדר מורים יצירת קשר
טקס חג הסיגד
ביום שישי, כט' בחשוון, התקיים בבית ספרנו טקס חד הסיגד. בטקס צוין החג אותו נהגו קהילת ביתא ישראל עוד באתיופיה , חג הכיסופים והכמיהה לירושלים. בטקס נטלו חלק הקיס סמאי, אשר בירך את התלמידים והסביר על מהותו של החג , המגשר - גנת, רב בית הספר ומנהל בית הספר - יצחק שבירך אף הוא לרגל החג. את הטקס העבירה כיתה ג' 1 של המורה בועז, ישר כח למורות יהודית וליאורה על הסיוע הרב להצלחת הטקס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 26
טקס זה"ב וחלוקת אופניים
בבית ספרינו נערך טקס זה"ב בנושא: זהירות בדרכים ורכיבה בטוחה באופניים.הטקס נערך בהשתתפות משפחת ליברמן אשר תרמו אופניים לתלמידים מבית ספרינו.מנהל בית הספר- יצחק הודה למר שמואל ליברמן והעניק לו תעודה בשם בית הספר כמו כן דיבר המנהל על חשיבות השמירה על כללי הבטיחות.תלמידים אלו קבלו הדרכה בנושא רכיבה בטוחה ע"י הרכזת רחל שלו.כולנו תקווה שננהג בבטיחות וזהירות תמיד כי הילדים הם של כולנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 29
טקס לציון 22 שנים לרצח יצחק רבין ז"ל
ביום רביעי, יב' אייר, התקיים בבית הספר טקס לציון יום השנה ה22 לרצח רבין. כיתה ה' 1 של המורה אילנית חיון שבאחריותה היה הטקס העבירה את המסרים של כבוד הדדי, אי אלימות וכבד לדעות אחרות. בטקס הושמעו דברים בגנות האלימות, התלמידות הופיעו בשיר ומחול וריגשו את קהל האורחים והתלמידים. ישר כח למורה אילנית,לסגנית מרים,לרב זוהר שנשא דברים,למורה נאוה על השיר בליווי שפת הסימנים, למורה יהודית ינאי על ארגון הטקס,למורה לאמנות על התפאורה ולניר אב הבית שעל ההגברה . ולבסוף- ישר כח גדול לבנות כיתה ה' 1 על הופעתן המרשימה .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 45
בחירות להנהגת תלמידים
ביום שישי, ז' חשוון, נערכו הבחירות ליו"ר הנהגת התלמידים. בבחירות התמודדו 6 נציגי כיתות ו'. לפני הבחירות נערכה תעמולת בחירות בחצר בית הספר מלווה בכרזות ובשירים, כמו כן עברו המתמודדים בין הכיתות וניסו לשכנע את התלמידים לבחור בהם. הבחירות בוצעו על ידי תעודות זהות מיוחדות שהיו לתלמידים. לאחר ספירת קולות התלמידים עלה שחיים אלמה מכיתה ו' 2 נבחר ליו"ר ההנהגה. נאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החשוב. ישר כח למורה יהודית ינאי על ארגון הבחירות באופן מופתי ודמוקרטי. צפו בתמונות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 42
כתבות תשעד   |  כתבות תשע"ה   |  כתבות תשעו   |  כתבות תשעז
לוח החודש
חידות המנהל   |  חידות מתמטיקה
ראשי
חינוך חברתי
חוזרים והודעות
אינטרנט
מנהיגוטמון
חגים
חידות
מרחבי כיתות
למידה בשעת חירום
פלזמה תלמידים מרחב בית ספר

תגובות: 0
צפיות: 14