יום ש', טז’ בכסלו תשע”ו
דף הבית מדור הורים חדר מורים יצירת קשר
ברוכים הבאים לאתר בית הספר - הממ"ד תורני זבולון המר ראשון לציון- בית ספר למנהיגות
תגובות: 1   צפיות: 7498
ארוחת בוקר עם מצטיני החודש
היום - יום ראשון ג' כסלו נערכה ארוחת הבוקר למצטיני חודש חשוון כמיטב המסורת. בארוחה נהנו התלמידים המצטינים מכל הכיתות משיחות של רב בית הספר הרב בצלאל, של המנהל יצחק עמר של המגשר גינת והיועצת עירית, לבסוף קיבלו המצטינים תעודות הערכה והוקרה. ישר כח גדול למארגנת הארוחה הסגנית מרים אסל וכמובן למצטינים,צפו בשמות המצטינים ובתמונות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 78
מקום ראשון במרוצי שדה -הישג נהדר לבית ספרנו
ביום רביעי ,כח' חשוון, נערכו מרוצי שדה של המחוז בספורטכיף בעירנו. נבחרת מרוצי השדה של בית הספר ייצגה בכבוד רב את בית ספרנו, הבנים והבנות הגיעו להישגים יוצאי דופן, הבנים הגיעו למקום הראשון הקבוצתי.התלמיד הבטאמו רטה מכיתה ו' הגיע ראשון וזכה בגביע עבור הנבחרת, גם שאר התלמידים הגיעו למקומות גבוהים. ישר כח גדול למאמנת הנבחרת המורה יהודית ינאי על ההישגים הנפלאים וכמובן לנבחרת. כה לחי!!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 84
שגרירי מידות - כיתות ב'
כיתות ב' שיגררו בכיתות א' את המידה: הכל לטובה. מדברי המחנכות: "בחרנו להציג את המידה באמצעות המחזת סיפור עצוב עם מחשבה שמחה. לאחר ההצגה נערכה שיחה על הנושא, התלמידים נתנו דוגמאות מחיי היום יום למחשבה של הכל לטובה, לסיום הכינו התלמידים מזכרות מלימוד זה. התלמידים נהנו והפנימו את המידה החשובה- לדעת שהכל לטובה. " ישר כח למחנכות ידידה וברכה על העברת המידה בכיתות א'
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 30
הנהגת התלמידים הנבחרת נפגשה למפגש פתיחה
ביום שישי, ראש חודש כסלו , נפגשה הנהגת התלמידים הנבחרת למפגש פתיחה . בישיבת ההנהגה החגיגית נישאו ברכות להצלחה .המורה יהודית ינאי ארגנה את המפגש החשוב. נאחל להנהגת התלמידים הצלחה רבה בתפקידם.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 51
חג הסיגד
ביום רביעי , כט' חשוון , חג הסיגד - חגם של קהילת ביתא ישראל, נערכו פעילויות לימוד והעשרה בכיתות על ידי המחנכים. כמו כן מגשר בית ספרנו מר גינת מניגסטו עבר בין הכיתות וסיפר על עלייתו מאתיופיה במסגרת מבצע משה, גנת סיפר על החג באתיופיה ובישראל, על מנהגי החג והעדה בכלל. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
כתבות תשעד   |  כתבות תשע"ה
מנהיגוטמון - חודש כסלו
המנהיגה המופיעה בתמונה המצורפת( במעבר עם העכבר על התמונה תוכלו לראותה בהגדלה),צולמה בחזית בית הכנסת הגדול במוסקבה. המנהיגה הייתה שגרירת ישראל ברוסיה(ברית המועצות דאז). בתמונה נראית המנהיגה כשהיא מוקפת יהודים מוסקבאים שהגיעו לבית הכנסת הגדול כדי לפגוש לראשונה את השגרירה החדשה של מדינת ישראל הצעירה. במשך עשרות שנים שימשה תמונה זו כאחד מסמלי הכמיהה של "יהדות הדממה" להגיע לישראל, והיא אף הופיעה בגבו של 10 ₪ שבחזיתו התנוססה תמונתה של המנהיגה. מי המנהיגה?
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 22
מנהיגוטמון תשעו   |  מנהיגוטמון תשעה
ראשי
מרחבי הכיתות
חמ"ד של קיץ
חינוך חברתי ובטחון
חוזרים והודעות
פינת היועצת
לוח החודש
חידות המנהל
חגים
תחומי דעת
אינטרנט
עיתון בית ספר
הבוגרים שלנו
מנהיגוטמון
למידה בשעת חירום
פלזמה תלמידים מרחב בית ספר

תגובות: 0
צפיות: 14


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS