יום ו', כח’ בחשון תשע”ה
דף הבית מדור הורים חדר מורים יצירת קשר
ברוכים הבאים לאתר בית הספר - הממ"ד תורני זבולון המר ראשון לציון- בית ספר למנהיגות
תגובות: -1   צפיות: -1
יום זהירות בדרכים
ביום שלישי, כה' חשוון נערך בבית ספרינו יום זהירות בדרכים , היום נפתח בטקס בו הסביר מנהל בית הספר, יצחק, על חשיבות הזהירות בדרכים , הטקס לווה במחול ושירת מקהלה בניצוחה של המורה למוזיקה נאוה שחיברה שיר לכבוד יום זה . בכיתות שוחחו על חשיבות הזהירות בדרכים, התלמידים צפו בסרטים, נהנו מהפעלה בתחנות סביב כללים בזהירות בדרכים ולסיומו של היום , הכינו תפילת הדרך למזכרת . ישר כח למארגנת יום זה - המורה רחל שלו ולמורה יהודית ינאי על הכנת הטקס וההפעלה . צפו בתמונות, בסרטון ובשיר הזה"ב שחיברה המורה נאוה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
"הולכים על זה " יום ההליכה הלאומי בבית הספר.
ביום שלישי, יח' חשוון נערך יום ההליכה בישראל- " הולכים על זה " , במסגרת זו נערכה צעידה של כלל תלמידי בית הספר. בהליכה עברו התלמידים תחנות שונות של כושר והנאה. התלמידים נשאו שלטים בשבח ההליכה והשמירה על כושר גופני. ישר כח גדול ליוזמת ומארגנת ההליכה- המורה יהודית ינאי, למחנכי הכיתות, למורה נאוה ששרה עם הכיתות השונות ולתלמידות כיתה ו' שסייעו לתלמידים.נזכור: " נפש בריאה בגוף בריא". צפו בתמונות ובסרטון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילות של מתנדבי שנת שירות
מתנדבי שנת השירות בבית ספרנו- שחר וענבר העבירו פעילות יפה ומושקעת להנצחת זכרו של יצחק רבין והעברת המסר של אי אלימות וכבוד הדדי. הפעילות הועברה לכיתות ד-ו והועברה באופן חוויתי ששילב בין השאר: סרטון, מיצג, שיחה ועוד. ישר כח וכל הכבוד למתנדבי הש.ש.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כתבות תשעד
חידת חודש חשוון
1. בחרו במשפט המתאר את אלי כהן: א. עסק בריגול במצרים , נתפס והוצא להורג בקהיר ב. היה פעיל בלח"י , נאסר על ידי הבריטים והוצא להורג. ג. עסק בריגול בסוריה , נתפס והוצא להורג בדמשק. ד. במלחמת ששת הימים פיקדעל הגזרה הסורית ונהרג בעת מילוי תפקידו.2. מי המנהיג המרומז במשפטים הבאים? -מנהיג תנועת הנוער הציונית השומר הצעיר בוורשה, היה למנהיג המחתרת של הגטו. פיקד על מרד גטו ורשה ונפל בקרב ב8.5.1943.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ראשי
מרחבי הכיתות
חינוך חברתי ובטחון
חוזרים והודעות
פינת היועצת
לוח החודש
חידות המנהל
חגים
תחומי דעת
אינטרנט
עיתון בית ספר
מנהיגוטמון- חידת המנהיגים
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר
פלזמה תלמידים מרחב בית ספר

תגובות: -1
צפיות: -1