יום א', ד’ בכסלו תשע”ז
דף הבית חדר מורים יצירת קשר
חג הסיגד
ביום חמישי, ראש חודש כסלו צוין בבית ספרנו חג הסיגד. חג הכיסופים לירושלים של יהודי אתיופיה, חג הנחגג חמישים יום לאחר יום הכיפורים. בטקס מיוחד העבירו תלמידי בית הספר את מהותו של היום המיוחד באומר ובמחול אופייני. קייס סמאי אליאס אשר לו ילדים בבית ספרנו , נשא דברי ברכה והסביר על מהות החג, הקייס הכין הפתעה לתלמידי בית הספר ושר יחד עם שתי בנותיו - טיגיסט ואביטל. בטקס העניק לו מנהל בית הספר תעודת הוקרה על שנים של שיתוף פעולה עם בית ספרנו. ישר כח למורה יהודית על ארגון הטקס בטוב טעם. לאחר הטקס שמעו תלמידי כיתות ה-ו שיחה מפי הרב ראובן וובשט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 29
טקס גישור
ביום שישי,כד' חשוון, נערך בבית ספרנו טקס לציון תחילת עבודתם של מגשרי בית הספר. בטקס בירך מנהל בית בית הספר את המגשרים , היועצת עירית שאחראית על הגישור בבית ספרנו בירכה גם היא את המגשרים. הטקס לווה בהצגת סיטואציות חברתיות שונות המצריכות גישור, במלל, שירה ומחול. את הטקס הובילו יועצת בית הספר עירית והמורה יהודית. ישר כח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 19
יש גביע!תלמידינו המצוינים זכו בתחרות ריצה.
בתחרות ריצה שנערכה בספורטק בהשתתפות תלמידים מכל רחבי העיר, זכו תלמידינו במקומות הראשונים וזכו בתעודות ובגביע. התלמידים הזוכים: הבטמו אשטה, אושר אמארה, דסאלין אלמו , נהוראי ג'אן ודביר פרג' מכיתה ו' 2, יצחק צ'קול מכיתה ו' 3, אושר מהרי, שיראל פטאיי,רבקה זלקה, ירדן וורקו ורבקה מוצ'ה מכיתה ה'1 וליאם פרץ מכיתה ו'1 כל הכבוד למורה לחינוך גופני - יהודית ינאי שהכינה את התלמידים וכמובן לבנים והבנות., בטקס שנערך בבית הספר הוקירה הנהלת בית בית הספר את המשתתפים והעניקה להם תעודות ומדליות.
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 90
כתבות תשעד   |  כתבות תשע"ה   |  כתבות תשעו
לוח החודש
חידת חודש כסלו
בספר מקבים ב' מסופר על שבעה אחים שנדרשו על ידי המלך אנטיוכוס לעבור על חוקי היהדות "ולנגוע בבשרם האסור של חזירים" . כל אחד מהם סירב בתורו - והוצא להורג בנוכחות האֵם, שעודדה אותם לא לעבור על מצוות ה' ולמות על קידוש ה': "אל תירא מן המוציא להורג הזה, אלא בהיותך ראוי לאחיך קבל את המוות. לפי גרסת המדרש, לפני הריגתו של הבן השביעי והצעיר ביותר (בן שנתיים וחצי), אמרה לו אמו: "בני, לך אצל אברהם... ואמור לו: כך אמרה אמי: אל תזוח עליך דעתך ותאמר בניתי מזבח והעליתי את יצחק בני. הרי אמי בנתה שבעה מזבחות והעלתה שבעה בנים ביום אחד. אתה -אברהם( ניסיון - ואני --האם-מעשה". ואז, "עד שהייתה מנשקתו ומחבקתו - גזר המלך עליו והרגוהו עליה".מי המנהיגה?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 6
מנהיגוטמון תשעו   |  מנהיגוטמון תשעה   |  מנהיגוטמון תשעז
ראשי
מרחבי הכיתות
חינוך חברתי וחידות
חוזרים והודעות
אינטרנט
מנהיגוטמון
למידה בשעת חירום
פלזמה תלמידים מרחב בית ספר

תגובות: 0
צפיות: 14






יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS